ВІДМОВА

Категорично забороняється для будь-якої людини або компанії розкривати, копіювати, поширювати будь-які матеріали на даному сайті без попередньої згоди Nordic Car Company. Недотримання цих умов буде розглядатися на законних підставах. Посилання на третій партії товарних знаків є чисто рекламного змісту, щоб інформувати споживача про сумісність продукції , і не представляє собою будь-яку спробу взагалі, вимагати об'єднання з або приналежності до її власника (власників) товарного знака.

Глобальний постачальник високоякісних автомобільних деталей впроваджених як альтернатива до оригіналів

Коли справа доходить до автозапчастин, власники транспортних засобів в даний час вимагають вибору. Не залишaйся позаду, подивися, як Nordic може завершити вашу пропозицію.

Подивіться наше відео

Хочете бути в курсі наших останніх розробок ?

Ринок автозапчастин повністю змінився...

Hа сьогоднішній день, франчайзингові і незалежні автомобільні ремонтники переживають зміни щодо вимог клієнта. Для типового ремонтy чи обслуговування експлуатації транспортного засобу в даний час власники вимагають вибір, коли справа доходить до автомобільних запчастин.Tакож як оригінальний деталі, клієнти тепер очікують високоякісні альтернативні запчастини. Вони хочуть таку ж якість але не хочуть платити більше за ім’я марки. Покупці порівнують ціни, знають що хочуть, вони все більше і більше знають де шукати.

З урахуванням змін y відносинax до клієнтів та новими платформами по продажі, відкривається величезний ринок для альтернативних автомобільних деталей, це стало очевидним для motor factors,онлайн магазинів і центрів технічного обслуговування, ЯКЩО ВИ НЕ пропонуєте високу якість, запчастини АЛЬТЕРНАТИВНІ до великих брендів, ВИ в небезпеці залишитися позаду !

Чим спеціалізується Nordic ?

З більш ніж 20 років пошуку та будівництва відносин з ретельно відібраними, високоякісними виробниками запчастин по всьому світу, Nordic розробив широкий спектр програм пo продукції високої якості для всіх автомобільних марок, розроблених запчастин як альтернатива до добре відомих брендів.

  • Безперервне економічне процвітання завдяки інноваційному мисленню…

    З спадщиною, яка охоплює 20 років досвіду ми виросли в одну з найбільш далекоглядних Європейських компаній по автозапчастинам.

  • Купівля це форма мистецтва...

    Ми успішно прийняли придбання та управління ланцюгами поставок на абсолютно новий рівень.

  • Принципи...

    Mи застосували принципи виробників оригінального обладнання нa діапазоні післяпродажного.

Як Nordic це робить ?

Nordic сформував професійні відносини з виробниками автомобільних деталей. Всі наші виробники були відібрані по якості продукції, виробленої та тестованої до ISO/TS 16949 стандарту. Це гарантує якість продукту і бренду.

Як Nordic тримає ціни на низькому рівні ?

Довгострокові відносини з виробничими партнерами та разом із великими об'ємами покупок дозволяють Nordic тримати ціни на низькому рівні.

3 річна гарантія !

Всі Nordic запчастини пропонують неперевершену гарантію на сьогоднішньому вторинному ринку.

Call +44(0) 208 939 3600

Якщо ви не хочете залишитися позаду, дзвоніть Nordic сьогодні !

TOP